Crystal6 Quadrant Shower Enclosure Brushed Brass 1000x1000mm
RRP £519.17
inc. VAT £623.00
£519.17
inc. VAT £623.00
In Stock: 10
Code: FB14036
Select Size
Optional Extras
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Crystal6 |
| Shower Door Type | Quadrant Enclosures |
| Colour | Brushed Brass |
| Width | 1000mm |
| Depth | 1000mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 970-990mm |
| Aperture | 526mm |
| Glass Thickness | 6mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |