Crystal6 Pivot Door Brushed Brass 1000mm
RRP £390.83
inc. VAT £469.00
£390.83
inc. VAT £469.00
In Stock: 10
Code: FB14031
Select Size
Optional Extras
Product Description
Specification
| Brand | Oceana |
|---|---|
| Range | Crystal6 |
| Shower Door Type | Pivot Doors |
| Colour | Brushed Brass |
| Width | 1000mm |
| Height | 1900mm |
| Adjustment | 960-1000mm |
| Aperture | 654mm |
| Glass Thickness | 6mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |