Crystal6 Bifold Door Brushed Brass 900mm
RRP £415.00
inc. VAT £498.00
£415.00
inc. VAT £498.00
In Stock: 10
Code: FB14022
Select Size
Optional Extras
Product Description
Specification
| Brand | Oceana Premium |
|---|---|
| Range | Crystal6 |
| Shower Door Type | Bifold Doors |
| Colour | Brushed Brass |
| Width | 900mm |
| Height | 1900mm |
| Glass Thickness | 6mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |