Crystal6 Bifold Door Brushed Brass 700mm
RRP £372.50
inc. VAT £447.00
£372.50
inc. VAT £447.00
In Stock: 10
Code: FB14019
Select Size
Optional Extras
Product Description
Specification
| Brand | Oceana Premium |
|---|---|
| Range | Crystal6 |
| Shower Door Type | Bifold Doors |
| Colour | Brushed Brass |
| Width | 700mm |
| Height | 1900mm |
| Glass Thickness | 6mm Toughened Safety Glass |
| Download | Installation Instructions |